Feng shui horoskop dle 4 pilířů osudu

Chcete se dozvědět něco o sobě, o svých schopnostech i budoucnosti? Na základě pohlaví, data narození, včetně místa a co nejpřesnějšího času Vám sestavím horoskop dle 4 pilířů. Určím znamení dle čínského zvěrokruhu a osobní element. Tyto podklady dále poslouží k sestavení pilířů štěstí díky kterým budete vědět, pod jakým vlivem se budete v budoucnu nacházet.
A co vše se můžete z tohoto horoskopu dozvědět? Lze poměrně přesně popsat typ osobnosti i základní povahové rysy a dispozice. Zjistíte, proč si s některými lidmi rozumíte více a jiné nemůžete vystát. Nebo máte pocit, že se Vám nic nedaří, ačkoli se maximálně snažítě. Možná se totiž nacházíte v období 2 prázdných let, které se objevuje pravidelně každých 10 let. Zjištění vlastní podstaty a její přijmutí je základem pro pozitivní změny v životě.
Zpracování horoskopu je možné i pro právě narozené děti. Může Vám to velmi pomoci v počátcích výchovy, protože budete vědět jaké je Vaše dítě osobnost, k čemu má sklony a dispozice. Budete vědět pod jakým vlivem se právě nachází a jak se tato období budou postupně měnit.
Nebo můžete plánovat nějakou důležitou událost (svatba, koupě domu, uzavření důležité smlouvy atd.) a já Vám k tomu mohu najít nejvhodnější den v roce, včetně hodiny, kdy byste měli tuto událost uzavřít.
Vzorový horoskop si můžete stáhnout zde _Horoskop_4_pilire.